Americký spisovatel Robert Bridge, působící v současných chvílích v Rusku, vyjádřil svůj názor na současně probíhající uprchlickou krizi a možné důvody, proč a za jakým účelem tato krize vznikla. Podle amerického spisovatele se jedná o záměr Spojených států, jenž chtějí zlikvidovat Evropu za pomocí právě této migrační krize.

Podle spisovatele tak otevřelo USA brány zemích blízkého východu, které zmítají v současných chvílích kruté boje. V souvislosti s touto uprchlickou krizí byla zvolena německá kancléřka Angela Merkelová osobností roku podle časopisu Time. I přes politiku Německa patřilo toto ocenění kancléřce hlavně díky schopnostem, které projevila při řešení této uprchlické krize.

Americký spisovatel Robert Bridge varuje Evropu: Spojené státy chtějí zlikvidovat EU

Podle spisovatele masová média lidem tvrdí, že je Evropská unie připravena na přijímání uprchlíků a na zahájení multikulturního života, který tato krize přinese. Opak je však podle Roberta Brige pravdou. Již v roce 2010 se snažila německá kancléřka Angela Merkelová řešit problémy s nastávající multikulturní krizí, všechna řešení ovšem podle spisovatele selhala a zjištění šokovalo celý svět. Spoléhá se tak na to, že lidé mají krátkodobou paměť a tento fakt si neuvědomují. Angela Merkelová dokonce v ten stejný den, kdy proběhly teroristické útoky v Paříži prohlásila, že je Německo připravené na přijetí 1 milionu uprchlíků.

Foto: Istvan Csak / Shutterstock.com

Komentáře