O deníku Bloomberg  jsme Vás už v minulosti informovali. Jednalo se o varování o situaci v Evropské unii, která je v současné uprchlické krizi velice napjatá. Přesněji se jednalo o probíhající nárůst nacionalismu, který podle deníku není Evropská unie nadále schopna akceptovat. Tento deník se opět zviditelnil mezi veřejností, když vydal článek, který varuje před nejhoršími scénáři, jenž mohou nastat v příštím roce, neboli proroctví na příští rok.

V příštím roce hrozí kybernetické útoky na americké banky

Na těchto deset nejhorších scénářů se teď podíváme. První předpověď nikoho nepřekvapí. Nejhorší scénář je podle redaktorů situace mezi ruským prezidentem Vladimirem Putinem a prezidentem USA Barackem Obamou. Hrozí tak kvůli krizi na blízkém východě to, že si Vladimir Putin “omotá kolem prstu” Baracka Obamu.

Proroctví na příští rok: Barack Obama, Vladimir Putin, Evropská unie nebo kybernetické útoky po celém světě

Další předpovědi se týkají narůstajícího napětí v Evropské unii, způsobeného uprchlickou krizí. Podle deníku tak hrozí, že se samotná Evropská unie rozpadne pod tímto náporem. S tímto proroctvím také souvisí možné odstoupení německé kancléřky Angely Merkelové, která bude muset podle předpovědi odstoupit z funkce, jelikož nikdo nebude podporovat její politiku “otevřených dveří”. Jako nepříjemné proroctví redaktoři označili vítězství Dolanda Trumpa v nadcházejících volbách. Trump totiž po svém zvolení plánuje řadu změn. Například zpřísnění migrační politiky, která také zakazuje vstup muslimům na území USA nebo postavení zdi na hranici s Mexikem.

Komentáře