Spojené státy čekají ke konci příštího roku prezidentské volby a kandidáti se mohou přetrhnout ve svých předvolebních slibech, které kandidáti splní při svém následném úřadování. Jedním z těchto kandidátů je Hillary Clinton, která slibuje, že po svém zvolení na prezidentku USA zatočí s uprchlickou krizí, která se rozpoutala v Evropě po zahájení válečného konfliktu v Sýrii.

Tento svůj plán představila kandidátka na prezidentku USA v pátek a uvedla, že jako jediná disponuje konkrétním plánem, jak hodlá tuto uprchlickou krizi vyřešit jednou provždy. Při svém boji pro Islámskému státu a teroristům by měla Hillary Clinton využít svých zkušeností ze zahraniční politiky, kterých má jistě více než dost.

Hillary Clinton slibuje po svém zvolení vyřešení uprchlické krize v Evropě a poražení Islámského státu

Kandidátka na prezidentku USA tvrdí, že ostatní kandidáti na prezidenta veřejnost jen utvrzují o faktech, které nemají důkladně podloženy. Hillary Clinton se totiž podle vlastních slov pohybovala v Bílém domě a proto ví, co bude nejlepší pro bezpečnost USA. Uchazečka o prezidentské křeslo tak vyvolala žhavé diskuze v táboru voličů, jelikož většina jich kritizuje současného prezidenta USA Baracka Obamu, jenž patřičně nereagoval na hrozbu jménem Islámský stát. Na konci svého proslovu kandidátka uvedla, že by při případném zvolení neposlala jednotky do oblasti, kde operuje Islámský stát, jelikož tudy cesta podle Hillary Clinton nevede.

Foot: Joseph Sohm / Shutterstock.com

Komentáře