Snaží se německá kancléřka Angela Merkelová vyvolat strach a paniku obyvatel v Německu a potažmo v celé Evropské unii nebo se jedná o předem dobře promyšlený plán? Angela Merkelová, jako hlavní propagátorka uprchlické krize, která ještě před několika týdny obhajovala uprchlíky a prakticky je zvala s otevřenou náručí do Evropy, teď jak se zdá změnila názor.

Německá kancléřka v posledních dnech změnila svůj názor na uprchlickou krizi a varuje všechny obyvatele Evropské unie. Merkelová tvrdí, že nás v blízké době čeká masivní příliv uprchlíků, jenž mají přijít z Turecka. Co ovšem podle Merkelové tuto velkou vlnu uprchlíků způsobí?

Německá kancléřka Angela Merkelová varuje před masivní vlnou uprchlíků z Turecka

Foto: 360b / Shutterstock.com
Foto: 360b / Shutterstock.com

Merkelová informuje o tom, že v uprchlických táborech v Turecku žijí migranti v otřesných podmínkách a v přeplněných táborech. Proto se tak předpokládá, že dojde k tomu, že uprchlíci brzy uprchnou. Německá kancléřka se také zmínila, proč se nemohou najít finance z Evropských fondů na pomoc těmto lidem, když peníze na válečný konflikt v Sýrii se našly ze dne na den. Kancléřka také představila plán, ve kterém zmiňuje zřízení fondu, jenž bude od roku 2016 financovat uprchlické tábory, které jsou v současných chvílích přeplněny uprchlíky z blízkého východu.

Foto: 360b / Shutterstock.com

Komentáře