Přesně toto troufalé obvinění pronesl v televizním vysílání bývalý šéf CIA James Woolsey. Edward Snowden má podle něj prsty v nedávných útocích v Paříži, které si vyžádaly 130 obětí a stovky zraněných. Podle bývalého šéfa má tak Edward Snowden s teroristy z Islámského státu prsty v útoku ve Francii, jelikož vyzradil tajné strategie CIA.

Edward Snowden je zrádce, je třeba jej dotáhnout z Ruska z USA a usmrtit.

Nesmíte si však představovat, že má Snowden prsty v samotném útoky, ale právě teroristé z Paříže použili sledovací taktiky CIA, které zveřejnil na internetu pro všechny právě Snowden. K tomuto činu potom teroristům na uskutečnění útoků stačila mobilní aplikace, díky které se orientovali v ulicích Paříže při vykonávání zvěrstev.

Edward Snowden a jeho neúmyslná spoluúčast na teroristickém útoku v Paříži

Foto: a katz / Shutterstock.com
Foto: a katz / Shutterstock.com

James Woolsey v rozhovoru dále poznamenal, že tento čin bere jako zločin a Edward Snowden si podle něj zaslouží trest nejvyšší, trest smrti. O způsobu smrti Snowdena byl v televizním vysílání až moc konkrétní. Uvedl, že by jej nechtěl vidět jen tak usmrceného elektrickým proudem, ale rád by jej viděl oběšeného. O Snowdenovi se také již natáčí film, který bude vyprávět o událostech, jenž se odehrávaly při celosvětovém odhalení špionáže v roce 2013, které do světa vypustil právě tento muž.

Foto: Rena Schild / Shutterstock.com

Komentáře