Rozruch a šok způsobila údajná muslimka v Turecku, která měla podle kolemjdoucí ukrývat pod svými šaty bombu, kterou chtěla odpálit na zastávce autobusu. Co ovšem následovalo po přivolání bezpečnostních složek zarazilo ne jednoho kolemjdoucího. O celém tomto příběhu informovala svět agentura Dogan. Atentátník v přestrojení byl dopaden.

Atentátník v přestrojení za ženu šokoval kolemjdoucí

Proč byli kolemjdoucí tak zaskočení, když se dozvěděli kdo byla tato atentátnice? Ve skutečnosti se pod ženskými šaty neukrývala žena ale muž, který se takto oblékl při cestě za svoji milenkou a nechtěl být spatřen svojí ženou a prozrazen. Tento incident se odehrál v sobotu v turecké provincii Ordu. Muže v tomto činu prozradily jeho pánské boty a fakt, že neustále telefonoval, což vyvolalo u kolemjdoucích paniku.

Podezřelá na sobě měla pánské boty a neustále s někým telefonovala.

Po příjezdu si všichni policie si všichni přítomní oddechli při zjištění, že se nejedna o žádného atentátníka, ale pouze o nevěrného muže. Ten však musel celou situaci vysvětlit policii. Muž, který má manželku a dvě děti se totiž přes seznamku seznámil a naplánoval tak setkání se svoji milenkou. Muži tak teď hrozí trest za způsobení strachu a paniky na veřejnosti. Jaký trest hrozí nevěrnému manželovi doma si budeme muset pouze představit.

Komentáře