Všem dost dobře známý, několikanásobný Český slavík, byl před několika dny propuštěn z nemocnice, kde se léčil z rakoviny lymfatických uzlin. Karel Gott strávil v nemocnici celkem 17 dní, během kterých se musel podrobit nepříjemné léčbě. Chemoterapie a vyčerpávající léčba donutila zpěváka zrušit veškerá představení. Ohrožena je i účast v již zmíněném Českém slavíkovi.

Lékaři mi moji účast na slavíkovi vymlouvají. Moje srdce ovšem jednoznačně říká ano!

Karel Gott byl hospitalizován v pražské nemocnici IKEM, kde se dožadoval podle informací od doktorů jen samých dobrých zpráv. Sám zpěvák dále oznámil, že na zpívání nemůže ještě ani pomyslet. V jeho zdravotním stavu by to bylo pouhé hazardování se zdravím. Tato zpráva o nemoci zasáhla také fanoušky, kteří přejí na sociálních sítích brzké uzdravení svému idolu.

Karel Gott propuštěn z nemocnice. Bude se účastnit Českého slavíka?

Karel Gott

Právě těmto fanouškům na sociálních sítích vydal Karel Gott prohlášení i se svoji aktuální fotografií po nepříjemné léčbě. Své fanoušky Gott informoval o své účasti na slavíku. Doktoři mu totiž účast nedoporučují, jelikož by mohla zhoršit jeho imunitu, protože je zpěvák stále jednou nohou v nemocnici. Karel Gott však říká, že mu srdce říká jasné ano. Jak to tedy bude s účastí neví zatím nikdo.

Komentáře