V německých školách nutí děvčata nenosit krátké sukně, aby nepohoršovaly muslimské migranty

42

Školy v Německu nařizují dospívajícím dívkám nenosit minisukně nebo šortky, aby se zabránilo útokům ze strany muslimských migrantů, kteří mohou být pohoršeni takovým druhem oblečení.

Škola nacházející se v Pockingu, Bavarii, zaslala dopis rodičům, které obeznamuje s jejich novým „bezpečnostním opatřením“, poté, co byl otevřen utečenecký tábor v nedaleké školní tělocvičně.

Rodiče byli varováni, že by jejich děti neměly nosit odhalující oblečení, ze strachu z možného „nedorozumění“, které by mohlo vést k „útokům“ ze strany migrantů.

Dětem bylo také řečeno, že „hanlivé nebo rasové poznámky“ nebudou tolerovány. Někteří rodiče se kvůli dopisu rozzlobily, ale ředitel Martin Thalhammer uvedl, že jsou opatření nezbytná k ochraně dětí.

Dopis byl rodičům zaslán koncem června, i když se teď pozornost v Německu ubírá k plánům přijmout 800.000 nových přistěhovalců do konce roku a chce v dohledné budoucnosti přijmout dalších 500.000 utečenců.

Kontaktovala mne také další Němka, která mi řekla, že škola, která leží v blízkosti jejich rodiny, dívkám nařídila nenosit šortky- a to i v horkém počasí- aby se předešlo sexuálním napadením ze strany migrantů.

Tento týden byla v německém parku znásilněna 7letá dívka, což je příběh, který získal velmi malou pozornost ze strany médií.

Od té doby, co Švédsko otevřelo dveře masové migraci, země se na Západě stala hlavním městem v počtu znásilnění, s prudkým nárůstem počtů znásilnění o 1400%. Přibližně 77,6% násilníků jsou označeni jako „cizinci“.

Jak jsme již dříve informovali, počty znásilnění v muslimské kultuře jsou hlavním problémem ve Skandinávii, ale jejich kritici jsou označováni za rasisty a islamofoby.

Spojené království, které chce také přijmout dalších 20.000 uprchlíků, také zaznamenalo četné případy znásilnění muslimskými gangy, včetně sexuálního obchodování s lidmi ve městě Rotherham, které bylo ututláno místní radnicí a policií kvůli obavám, že identifikují viníky- téměř všichni z nich byli pákistánští muži- a že by to bylo považováno za politicky nekorektní.

  Je čas chránit naše děti? Podívejte, koho chtějí vpustit do základních škol!

Zdroj: Infowars.com (překlad: svobodnenoviny.eu)

Komentáře

Sdílejte