Šokující prohlášení bývalého ministra obrany: Vlády ví o mimozemských civilizacích a tají to před společností

378

[B]ývalý ministr obrany obvinil světové lídry ze zamlčování přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. Paul Hellyer, který byl kanadským ministrem v letech 1963-1967, tlačí na světové mocnosti, aby zveřejnily dokumenty, které, jak se domnívá, ukrývají před zraky veřejnosti, a které odhalují mimozemský kontakt s naší civilizací trvající desítky let, který nám vlády pod rouškou národní bezpečnosti tají. „Většina médií se těchto dokumentů nedotkne,“ uvedl v jeho úvodním projevu během Disclosure Canada Tour na universitě v Calgary. „Musíte stále jít kupředu ve vaši práci a doufat, že se k vám jednoho dne připojí další,“ uvedl podle zprávy CTV.

„Veřejnost se musí rozhodnout, zda tak, či onak, a říci, pane prezidente nebo pane premiére, chceme pravdu a chceme ji okamžitě, protože to ovlivňuje naše životy.“

Hellyer poprvé přišel na veřejnost s jeho prohlášením, že jsou naše vlády v kontaktu s mimozemskými bytostmi v roce 2005 a stal se tak prvním vysoce postaveným politikem, který tak učinil.

Hellyer tvrdí, že mimozemšťané navštěvují naší planetu již tisíce let a nejsou příliš ohromeni způsobem, jakým žijeme.

„Trávíme příliš mnoho času bojováním proti každému kdo je jiný, utrácíme příliš mnoho peněz na vojenské výdaje, a ne na nakrmení chudých, a nedbáme na bezdomovce a nemocné,“ uvedl.

Bývalý kanadský ministr dále uvádí, že nás mimozemské civilizace navštěvují tisíce let, a že se jejich aktivity návštěv výrazně zvýšily poté, co jsme vyvinuli atomovou bombu a také ji poprvé použili. Údajně je uvolněná energie z výbuchu atomové bomby tak silná, že ji zaznamenají v dalekém vesmíru.

Je opravdu těžké říci, zda se jeho prohlášení zakládá na pravdě, z našeho postavení nemůžeme nikdy doopravdy prohlásit, co je pravda, a co ne, ale pokud hovoří alespoň s části pravdu, tak se jedná o největší vládní spiknutí v historii lidstva – pokud by o tom vůbec naše vlády věděly a nebylo to v utajení stínových vlád. Zde na serveru svobodnenoviny.eu se tématem ekopolitiky částečně zabýváme a publikujeme články s ní spojené, a když se objeví uznávaná osoba takového formátu, která veřejně prohlásí, že vlády dávno ví o přítomnosti mimozemských civilizací a tají to před společností, tak nás to jen utvrzuje, že v tom budeme dále pokračovat a snad se jednou dočkáme vytoužené pravdy.Ať je to jakkoliv, určitě stojí za to, si to alespoň vyslechnout na videu níže, kde s bývalým ministrem učinila rozhovor ruská stanice RT:

Komentáře

Sdílejte