Tento muž tvrdí, že nejedl i nepil 70 let, zkoumají ho vědci z celého světa

110

Je pro člověka možné přežít bez požití jídla a vody? Doktoři z celého světa se nyní snaží rozlousknout případ muže, který tvrdí, že 70 let nic nejedl a nepil. Největší záhadou je pro doktory je fakt, že tento muž je v naprosto perfektní kondici.

Prahlad Jani z indického města Ahmedabad tvrdí, že od svých 8 let nepožil žádné jídlo a nevypil ani kapku vody. Jani tvrdí, že byl v tomto raném věku políben bohem, což mu pomáhá přežít bez jakékoli potravy. Jenom za pomoci modliteb.

Mezi 22. dubnem a 6. květnem roku 2010 byl Jani pozorován 35 vědci v nemocnici Sterling Hospital. Zde byl pod 24 hodinovým dozorem a z izolované místnosti odcházel pouze  na testy a na krátkou vycházku na čerstvý vzduch (i v těchto situacích byl nahráván).  Jani se k tekutinám dostal do kontaktu jen při příležitosti občasného koupání, přičemž mu byla i zapečetěna toaleta. Jani po celou dobu nemočil a ani nevykonal žádnou potřebu. Koupel absolvoval akorát 5. den od sledování.

Po 15 dnech neustálého slledování Jani nepoužil toaletu a nepožil jediné jídlo ani tekutinu, přičemž jeho zdravotní stav byl více než v pořádku. Testy ukazovaly výsledky, jakoby Janimu bylo 35 let. Lékaři uvedli, že ačkoli množství tekutin v Janiho močovém měchýři bylo nestálé a Jani „byl schopen vytvářet ve svém měchýři moč“, vůbec nemočil.

Vědci z DIPAS (Defence Institute of Phisiology and  Allied Sciences) v testech dále pokračovali. Ředitel této instituce také prohlásil, že výsledky tohoto testování mohou nesmírně prospět lidstvu. Jani podle profesora Anila Guptty ze společnosti pro výzkum a iniciativy v oblasti trvale udržitelných technologií a institucí prozradil, že vědci byli zaujati tím, jak Jani dokázal ovlládat fyziologické funkce svého těla díky kriya józe.

  Švédsko šokuje svět! Země budoucnosti recykluje natolik, že už nemá skoro žádný odpad

Většina lidí dokáže přežít bez jídla několik týdnů s tím, že jejich tělo čerpá ze zásob tuku a proteinů. Bez vody však běžný člověk přežije pouhé tři až čtyři dny. Jak je možné, že Jani to dokáže? Někteří lidé se domnívají, že si vytvořil zásobu vody v těle během koupání. Jiní jsou přesvědčeni, že jedl a pil po skončení testů.

Další muž indického původu byl však zkoumán s podobnými schopnostmi. Hiro Ratana zkoumali celých 411 dní po tom, co prohlásil, že je schopen žít bez pití tekutin a požití jakéhokoli jídla. Po celou dobu testování se  nenajedl a nenapil.

Zdroje: C-E.com

Komentáře

Sdílejte