Ukrajina určila datum velké války s Ruskem!

Tajemník ukrajinské Rady národní bezpečnosti Ukrajiny Oleksandr Turčynov opět řekl, že v blízké budoucnosti může dojít k přímému střetu mezi Kyjevem a Moskvou.

Rusko: Nizozemci dokázali, že to nebyl náš „Buk“, který sestřelil MH17!

Raketov motor, který ukázala holandská vyšetřovací komise k pádu malajského Boeing letu MH17 na východě Ukrajiny, byl zlikvidován po roce 2011, uvedlo ruské ministerstvo obrany.

Nejdřív písemný souhlas. Pak sex. Jinak…

Poslanci švédského parlamentu ve středu přijali návrh zákona "o sexuálním souhlase", který odsouhlasilo 257 poslanců. Ne zákonu řeklo 38 poslanců.

V Kosove odsúdili lekárov, ktorí obchodovali s ľudskými orgánmi

Agentúra Reuters informuje, že dvaja kosovskí lekári boli vo štvrtok druhýkrát odsúdení za účasť v skupine, ktorá obchodovala s orgánmi a nelegálne transplantovala obličky na klinike blízko hlavného mesta Priština

CBS: Miliony Američanů stále trpí hladem!

Existují zprávy, nad nimiž se „laik diví, odborník žasne“, a jsou zprávy, které jsou téměř neuvěřitelné. Třeba skutečnost, že každý osmý Američan trpí hladem.

SZ: Majitel Space X udeří „Pravdou“ na pokrytectví amerických médií!

Zakladatel společnosti SpaceX a Tesla Elon Mask plánuje vytvořit portál, v němž budou uživatelé internetu moci přiřadit novinářům a jejich publikacím určitý druh „důvěryhodnosti", napsal Süddeutsche Zeitung.

Bombový útok v Torontě zranil patnáct lidí

Dvojice mužů odpálila podomácku vyrobenou nálož v místní restauraci Bombay Bhel ve čtvrtek po 22:30 místního času ve městě Mississauga ležícím vedle Toronta.

O čem mlčí vyšetřování sestřelení MH17!

Mezinárodní vyšetřovací tým (JIT) vyšetřující havárii letu MH17 na východní Ukrajině uvedl, že protiletadlový raketový systém „Buk“, který sestřelil letadlo, měl patřit ruské armádě.

Arménský premiér se ptal Johnsona: Nosíte si sebou protijed? + VIDEO

V telefonním rozhovoru Boris Johnson, ministr zahraničí Velké Británie říká, že si je „jistý, téměř na sto procent“, že ruský prezident Vladimir Putin sám vydal rozkaz k útoku na bývalého ruského špiona Sergeje Skripala.

Porošenko: Do očí bijící lež a podvrh, budu žalovat BBC!

Za falešnou zprávu označila administrativa ukrajinského prezidenta Petra Porošenko středeční článek zpravodajské stanice BBC.

Oblíbené články

Benjamin Siegel – v podnikání se mu nedařilo tak, jako...

Bugsy, což byla jeho přezdívka, byl významný americký gangster (28. února 1906 New York – 20. června 1947 Beverly Hills) , který úzce spolupracoval s Lucky Lucianem a Meyerem Lanskym. Původné se jmenoval Benjamin Siegelbaum. Rodina si však brzy změnila jméno na Siegel.