Šokující zprávy od Kájíneka: “Pokud bych nedostal milost, dávno bych byl v Karibiku”

Najznámejší český väzeň Jiří Kajínek odsúdený za dvojnásobnú vraždu v roku 2000 ušiel z väzenia a stal sa ešte známejšou tvárou, ako bol predtým. Ďalšie prekvapenie priniesla milosť prezidenta Miloša Zemana na jar 2017. Sám Kajínek teraz tvrdí, že ak by nedostal milosť, plánoval znovu útek.

Arabská TV přijela do Česka a vyslechla muslimské „lékaře, inženýry a počítačové experty“

„Nezávislá“ arabská zpravodajská televize Al-Džazíra přináší tklivou reportáž o údajně trudném životě muslimů v České republice, kteří jsou prý setrvalým terčem nenávisti ze strany domácího obyvatelstva.

Paroubek o budoucím prezidentovi: “Když bych si představil, že Topolánek má vyměnit Zemana, tak...

"V posledních několika týdnech se některá média, a vyniká v tom zejména veřejnoprávní televize, zaměřují na otázku zdraví prezidenta republiky. Proč? " ptá se a komentuje na webu Vaševěc.cz bývalý premiér Jiří Paroubek.

Šéf českého Útvaru rychlého nasazení: “Kajínek byl zdatný soupeř, měli jsme pokyny nezabít ho.”

Dlhoročný veliteľ Útvaru rýchleho nasadenia (URNA) v Česku, Libor Lochman, bol nedávno vymenovaný za generála. Pri tejto príležitosti poskytol českým médiám zaujímavý rozhovor, kde si zaspomínal aj na december 2000 a náročnú akciu zatýkania vraha Jiřího Kajínka.

Babiš: “Chceme aby nás v EU bylo slyšet! Neexistuje důvod, aby s návrhmi přicházeli...

Podľa Andreja Babiša, Česká republika má pozitívny vzťah s Európskou úniou, pretože tá zabezpečuje mier a voľný pohyb osôb v regióne.

Imám odkazuje Čechům: “Vy nás potřebujete. Bez muslimů by vaše krajina skončila v ruinách!”

Moslimský imám Waleed Hakeem, ktorý vyrastal v Kanade a je známy svojim cestovaním po svete a usmerňovaním moslimov sa zhodou okolností ocitol v Českej republike v čase vrcholiacej predvolebnej kampane.

Václav Klaus ml. podal žádost o rozvod po pěti letech manželství

Václav Klaus mladší dnes oznámil, že podal žiadosť o rozvod so svojou druhou manželkou Luciou, s ktorou majú štvorročnú dcérku. Podľa informácii českého denníka Blesk sa 48-ročný úspešný politik so svojou ženou nerozchádza v dobrom.

Bacha na státní hranice!

Čas od času také nahlédnu do trestního zákoníku, kde jsem vzhledem k našemu členství v EU a existenci Schengenského prostoru našel pozoruhodné trestné činy a to hned ve dvou paragrafech.

5 důvodů, proč se rozhodnout pro tepelná čerpadla

Ať už stavíte novou nemovitost či hledáte nový zdroj tepla pro dům starý několik desítek let. Tepelná čerpadla Vám nabízí řadu výhod, které u konvenčních zdrojů tepla nenajdete.

Neznámý muž napadl volební tým Svobodných. Zřejmě nečekal takovou reakci od předsedy strany

„Byl jsem u toho, když byl dnes odpoledne v Letenských sadech v Praze napaden kontaktní tým Svobodných. Neznámý muž nejprve slovně a pak fyzicky zaútočil bez zjevné příčiny na naši dobrovolnici a také demoloval stánek Svobodných.

Oblíbené články

Rusové přicházejí! Putinův torpédoborec přešel přes kanál La Manche!

Britský denník Daily Express informoval, že najväčší protiponorkový ničiteľ – ruský torpédoborec „Viceadmirál Kulakov“ zo Severnej flotily prekročil Lamanšský prieliv a pokračuje vo svojej plavbe v Atlantiku.