Experti z Technické univerzity v Liberci zpracují studii rozvoje Ralska

Podoba území, které dříve bylo součástí vojenského újezdu, vzejde z územní studie, kterou pro Liberecký kraj vypracuje řešitelský tým pod záštitou Technické univerzity v Liberci (TUL).

Europoslanec Miroslav Poche (ČSSD) je horkým kandidátem strany na post ministra zahraničí. Prezident Miloš...

Europoslanec Miroslav Poche (ČSSD) je horkým kandidátem strany na post ministra zahraničí. Prezident Miloš Zeman si jej však nepřeje. Své k tomu Poche řekl v dnešním rozhovoru pro MF Dnes.

Policajti v centre Prahy spacifikovali ozbrojeného muža

V centre Prahy sa v sobotu pohyboval muž so strelnou zbraňou a vykrikoval na svoje okolie. Spacifikovať ho museli policajti. Záchranári ho potom previezli do nemocnice, informoval spravodajský server Novinky.cz

Amerika se vysmívá Česku. Natočila o nás dokument, který Čechy zvedne ze židle

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších amerických nezávislých dokumentárních společností Mel films věnovala jeden ze svých dokumentů České republice. Utahuje si z nápadu, že Kuba zaplatí svůj historický dluh z doby socialistického přátelství mezi komunistickými režimy doutníky a rumem.
Klaus

Václav Klaus: Sucho hrozí rovnako ako globálne otepľovanie, čiže nehrozí

Bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus poukázal na nezmyselnosť “zelených ideológov” ktorí pravidelne poukazujú na výkyvy počasie, ktoré sú podľa Klausa úplne prirodzené

SANEP: V přímé volbě primátora Prahy je favoritem Bohuslav Svoboda

Pražané v čele pražského magistrátu preferují nadále v přímé volbě bývalého primátora Bohuslava Svobodu následovaného Hřibem.

Kandidát ČSSD na ministra zahraničí podporuje kvóty na imigranty: Neotáčejme se k uprchlíkům zády,...

Kandidát ČSSD na ministra zahraničí Miroslav Poche podpořil kvóty EU na uprchlíky: "Několik posledních týdnů je, kromě hokeje, nejdiskutovanějším mediálním tématem nastavení kvót pro přijímání uprchlíků z Afriky a Blízkého východu.

Zemanovy zábrany kvůli vývoji jeho nemoci už mizí. Schwarzenberg tvrdě zúčtoval s prezidentem

Čestný předseda Top09 Karel Schwarzenberg nebyl Zemanovými slovy o novičoku zaskočen. Prezident podle Schwarzenberga zcela vědomě plní zájmy cizího státu a západní spojenci z něj mají spíš legraci.

Chtěli byste za vítěze Hitlera? Profesor bouchl do stolu a uzemnil české rusofoby

Je český národ rozdělený na jakousi prozápadní a proruskou část? Někdy by se mohlo zdát, že ano. Zejména internetové diskuse bývají velmi bouřlivé a lidé se v nich navzájem osočují buď z kolaborace s Ruskem nebo z podlézání USA.

Alžířan ubodal českou přítelkyni, teď chce odpustit trest

Alžířan Nuarí Zirúkí, který si v českém vězení odpykává 12,5 roku za vraždu mladé ženy, usiluje o odpuštění zbytku trestu. Pražský městský soud se bude jeho žádostí zabývat v polovině května, uvedla dnes na dotaz ČTK mluvčí soudu Markéta Puci. Muž strávil za mřížemi přes deset let. V roce 2001 zasadil v Praze své bývalé přítelkyni 44 ran nožem, a poté uprchl do Dublinu. Dopaden byl o sedm let později.

Oblíbené články

Experti z Technické univerzity v Liberci zpracují studii rozvoje Ralska

Podoba území, které dříve bylo součástí vojenského újezdu, vzejde z územní studie, kterou pro Liberecký kraj vypracuje řešitelský tým pod záštitou Technické univerzity v Liberci (TUL).