10 důvodů, proč si nechat zhotovit zubní korunku na Brandeis Clinic

Poznejte pětihvězdičkovou zubní péči za dostupné ceny. Výsledky práce stomatologů Brandeis Clinic najdete i na přehlídkových molech či filmovém plátnu. Za skvělým poměrem cena/výkon jezdi na Brandeis Clinic nejen pacienti z celé České republiky, ale...

Vědci provedli průzkum o nejméně zdravých zemí světa! Na jakém místě se umístila Česká...

Podle nového průzkumu, který provedla „Clinic Compare“ v první desítce nejméně zdravých zemí na světě se v drtivé většině umístili země Evropy.

Muž, který šokoval svět: „Rakovinu je možné vyléčit během 3 minut, v Číně už...

Gregg Braden je úspěšný spisovatel, duchovní učitel a bývalý geolog je považován za průkopníka na poli spojujícím vědu, starobylou tradiční moudrost a současný svět.

Frankesteinovské potraviny aneb geneticky modifikované potraviny v našem jídelníčku!

Jestliže pro vás potřeba zastavit produkci GMO není dostatečná naléhavá, tento článek by vás měl dovést k zamyšlení. Nabízíme zde několik příkladů toho, jak se geneticky modifikované produkty trvale a bizarně šíří.

4 způsoby, jak se úspěšně vypořádat s úzkostí z práce

Úzkost z práce je velice častý úkaz mezi lidmi – nekonečné meetingy, uzávěrky, přesčasy, nátlak na výkon, špatné stravování, toxické vztahy, obavy z vyhazovu, spánková deprivace, Zejména pokud pracujete ve stresovém prostředí, bude vašimi žilami...

Vyrobte si přírodní antibiotickou mast na škrábance nebo řezné rány

Tyto byliny mají také různé léčivé vlastnosti.