Tagy Vladimír Putin

štítek: Vladimír Putin

Západ chystá novú taktiku na ovládnutie Ruska po ukončení Putinovej éry

Medzi západnými politológmi prebieha neoficiálna súťaž v tom, kto vymyslí najabsurdnejší plán a scenár na tému, ako sa Rusko musí kajať, aby ho civilizovaný svet nakoniec predsa len “akceptoval a odpustil mu”

Merkelová v Soči v trapné situaci kvůli útoku Ukrajiny na ruské

Německá kancléřka Angela Merkelová se při své návštěvě Ruska ocitla v nepříjemné situaci. Musela čelit skutečnosti, že ukrajinské orgány provokativně zatkly v Kyjevě ruského novináře a obvinily z velezrady.

Putin vyzval k dokončení vývoje raketového systému S-500

Ruský prezident Vladimír Putin během setkání s vojenskými veliteli a vedením obranného průmyslu poukázal na potřebu zlepšit prostředky pro boj s vysoce přesnými zbraněmi.
Putin

N-TV: Putin vyhrál – nikdo na Západě nechce umřít za Simferopol!

V posledních letech hlava Kremlu dosáhla velkých úspěchů v oblasti zahraniční politiky, uvedl na svých internetových stránkách německý televizní kanál N-TV.

Může zabránit válce summit Trump-Putin?

Summit mezi Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem je "nesmírně důležitý" pro zajištění globální stability po rozhodnutí amerického prezidenta o ukončení dohody o jaderných zbraních, je přesvědčen ruský diplomat Sergej Rjabkov.

Monopol dolaru je pro mnohé nespolehlivý a nebezpečný, řekl Putin

Ruská ekonomika se musí odpoutat od dolaru, jehož monopol je pro mnoho zemí světa nevěrohodný a nebezpečný, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin.

Newsweek: Trump sblíží Írán a Rusko, pokud poruší jadernou dohodu!

V příštích dnech může americký prezident obnovit sankce proti Íránu, což ve skutečnosti povede k rozpuštění jaderné dohody s Islámskou republikou, napsal Newsweek.

BV: Putin ví, jak hrát šachy, ale nikomu nechce dát mat!

Putinova diplomacie je velmi odlišná od politiky západních zemí v tom, že neexistuje moralizování a rozdělení vůdců na dobré a špatné, napsal Boulevard Voltaire.

Ruská bio-revoluce, překvapivě ohlášená Putinem, najednou velmi znepokojuje a “ohrožuje” USA

Nečakaná aktivita Moskvy na tomto „bitevnom poli“ veľmi vystrašila USA. Rusko síce postavilo úspešnosť amerických trestných „útokov“ v Sýrii proti Asadovi do veľmi zlého svetla, čo Pentagon samozrejme popiera.

Japonsko se skřípěním zubů podepsalo na G7 dokumenty

Japonská vláda se snaží jemným vyrovnáváním s protiruskou politikou Západu udržet dobré vztahy s Ruskem. I když se od roku 2014 zintenzivnila krize ve vztazích mezi Východem a Západem, Japonsko posílilo politické a ekonomické vazby se svým severním sousedem.

Oblíbené články

Bývalý vrchný veliteľ NATO: Ani jeden generál nechce bojovať s Ruskom

Ani jeden generál NATO, keď sa ráno prebudí, si nepovie, že chce bojovať s Ruskom. Povedal tak v interview pre poľský portál Onet bývalý vrchný veliteľ Severoatlantickej aliancie v Európe, americký generál Philip Breedlove.