Tagy Ukrajina

štítek: Ukrajina

O čem mlčí vyšetřování sestřelení MH17!

Mezinárodní vyšetřovací tým (JIT) vyšetřující havárii letu MH17 na východní Ukrajině uvedl, že protiletadlový raketový systém „Buk“, který sestřelil letadlo, měl patřit ruské armádě.

Porošenko: Do očí bijící lež a podvrh, budu žalovat BBC!

Za falešnou zprávu označila administrativa ukrajinského prezidenta Petra Porošenko středeční článek zpravodajské stanice BBC.

Czeczpospolita: Následky stažení Ukrajiny ze SNS – miliardové ztráty!

Po přetržení svazku Ukrajiny a Společenství nezávislých států (SNS) může Kyjev vykázat miliardové ztráty, napsal polský deník Rzeczpospolita.

Ukrajinská armáda dostala úkol „utáhnout smyčku“ okolo Doněcka!

Zdroj ve štábu Operace spojených sil (OSS) řekl publikaci „Strana.ua" o cíli útoku ukrajinské armády na Gorlovku v oblasti Doněcka.

Může mít „říše zla“ „kamaráda“ z USA?

Zemi v současné době dusí kouř z nesčetných doutnajících požárů, které byly zažehnuty na celém světě, samy o sobě nejsou akutní hrozbou pro světový mír, ale při větším požáru, to může vypadat úplně jinak.

Bývalý ukrajinský voják: Kyjev používal chemické zbraně, pane Trumpe!

Bývalý ukrajinský voják Alexander Medinskij, který se podílel na operaci ATO v Donbasu, nahrál video zprávu Donaldu Trumpovi, v níž promluvil o použití chemických zbraní Kyjevem v zóně konfliktu.

Merkelová v Soči v trapné situaci kvůli útoku Ukrajiny na ruské

Německá kancléřka Angela Merkelová se při své návštěvě Ruska ocitla v nepříjemné situaci. Musela čelit skutečnosti, že ukrajinské orgány provokativně zatkly v Kyjevě ruského novináře a obvinily z velezrady.

Prinesie profesionálna európska armáda porážku Poľska i Ukrajiny?

V priebehu posledných dní európske úradne osoby na najvyššej úrovni urobili celý rad prehlásení na tému obrany. Hlavná myšlienka všetkých bola rovnaká: Európa musí byť pripravená brániť sa sama a nespoliehať na Ameriku, a to čo najskôr, píše v úvode svojho komentára Gevorg Mirzajan.

Ukrajina posiluje policejní hlídky na přístupech ke Krymu

V regionu Cherson Ukrajiny začalo pracovat samostatné oddělení „policejní hlídková služba pro autonomí oblast Krymu a Sevastopolu,“ hlásí tisková služba regionálního ředitelství Národní policie.

Kyjev: Nord Stream-2 je přímou hrozbou Ukrajině!

Plynovod „Nord Stream-2“ je navržen tak, aby vyvíjel politický tlak na evropské země, prohlásil ukrajinský premiér Vladimír Grojsman na setkání s německým ministrem hospodářství Peterem Altmayerem.

Oblíbené články

Emmanuel Macron prý řval na Babiše. Co se stalo?

V únoru tohoto roku premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) s radostí oznámil, že v květnu přijede do Prahy francouzský prezident Emmanuel Macron. Jenže server Forum24.cz tvrdí, že to všechno bylo trochu jinak. Macron prý na Babiše na schůzce pořádně zvyšoval hlas a nenechal na trestně stíhaném premiérovi České republiky nit suchou.