Tagy Turecko

štítek: Turecko

Erdogan

Erdogan si z Balkánu dělá svůj volební okrsek

Balkánské národy bojovali téměř pět set let proti osmanským armádám sultánů, proti nim bojovali na Kosově poli a na dalších apokalyptických bojištích.
Erdogan

Turecko navrhlo izraelskému veľvyslancovi, aby opustil krajinu

Ankara predniesla izraelskému veľvyslancovi v Turecku svoje prianie, aby opustil krajinu, oznámil v utorok Sputniku hovorca tureckého MZV.

Erdogan nazval Izrael teroristickým státem

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan uvedl , že Izrael je teroristický stát. Erdogan také odvolal turecké velvyslance z USA a Izraele.

Spiegel: S-400 v Turecku – katastrofou pro americké stíhačky F-35!

Pro NATO je dodávka ruských protiletadlových raketových systémů S-400 „Triumf“ do Turecka skutečnou „provokací", napsal německý časopis Der Spiegel.

Smetiari v Turecku otvorili svoju knižnicu

Smetiari z komunálnych služieb Ankary v Turecku otvorili knižnicu pozostávajúcu z kníh, ktoré vyhodili ľudia do smetných košov. Smetiari trpezlivo zbierali dlhšiu dobu knihy, ktoré ľudia považovali za zbytočné a vyhadzovali ich do odpadu. Teraz sa knižnica doslova vytvorená z odpadu rozrástla natoľko, že pomáha s knihami aj miestnym školám a väzniciam.

Přichází nová migrační krize

V Řecku byl zaznamenán prudký nárůst nelegálních migrantů z Turecka. Příval migrantů se zvyšuje mílovými kroky: Řekové mají podíl na tom, že nechávají jít „uprchlíky“ dále do Evropy.

DWN: Podle příkladu Erdogan stahuje zlaté rezervy z USA!

Zlaté rezervy cizích států států, které spravuje Federální rezervní banka USA, neustále klesají.

Press TV: Turecko se nenechá zastrašit Washingtonem kvůli S-400!

Turecko nepřijímá postoj Washingtonu, hrozící uvalením sankcí proti Ankaře kvůli nákupu ruského protiraketového systému S-400, uvedl šéf ministerstva zahraničí Mevlut Çavuşoğlu.

Jižní Turecko zasáhlo zemětrěsení. Hlásí desítky zraněných

Zemětřesení s magnitudou 5,2 zasáhlo dnes skoro ráno místního času provincii Adiyaman ležící v asijské části Turecka.

USA redukují svojí přítomnost v Turecku: stažení ze Sýrie nejlepší cestou jak se dostat...

Americká armáda výrazně snížila své operace z turecké letecké základny İncirlik. Předpokládá se další redukce těchto operací v návaznosti na to, jak se bude eskalovat napětí mezi dvěma spojenci v rámci NATO.

Oblíbené články

Benjamin Siegel – v podnikání se mu nedařilo tak, jako...

Bugsy, což byla jeho přezdívka, byl významný americký gangster (28. února 1906 New York – 20. června 1947 Beverly Hills) , který úzce spolupracoval s Lucky Lucianem a Meyerem Lanskym. Původné se jmenoval Benjamin Siegelbaum. Rodina si však brzy změnila jméno na Siegel.