Tagy Rakousko

štítek: Rakousko

Šokovaná Vídeň: Nárůst násilí na školách 1200%!

Že nejvíce zaimigrovaná spolková země a hlavní město Rakouska, Vídeň, trpí nejvyšší mírou násilností, už není žádná novinka. Šokující skutečností však je tento týden ministrem vnitra Kicklem zveřejněný fakt, že vysoká míra násilných činů se dostala i do škol.

Ani u Rakušanů se už EU netěší velké oblibě

Realita doby exponuje efektivnost EU a jejího úřednictva v plné nahotě. Dávno již není oním prestižním uskupením, imponujícím ostatním zemím v Evropě a na mezinárodní scéně vůbec.

Další děsivé informace o vraždě malé dívky v Rakousku

Týden po brutální vraždě sedmileté dívky rakouská média stále rozebírají veškeré detaily o vrahovi a jeho dosavadním životě. Podle jeho spolužáků se choval v poslední době velmi podivně.

Rakousko hodlá své předsednictví v EU využít na přitvrzení proti imigrantům

Každosemestrální předsednictví EU je příležitostí pro předsedající členskou zemi přinést svůj vklad do politiky a stavu věcí Sedmadvacítky. Ne jen se přihrbeně rozhlížet, jak se zavděčit, jak to pojímali někteří naši politici.

Šílený: Rakouské nemocnice sužovány imigrantským násilím

Rakouské polikliniky a nemocnice, zejména v silně zaimigrované zemské části Vídeň, si čím dál více stěžují na imigrantské násilí a hrubiánskost.

Velké srovnání: Jak silná je česká armáda? Amerika, Indie a Rusko vedou, předběhli jsme...

Armáda České republiky byla před nedávnem vyhodnocena týmem analytiků jako 30. nejlepší ozbrojená síla na světě. Jak se k takovému výsledku došlo? A jak si Česká republika stojí v porovnání s jinými státy Evropy?

Kazatel požaduje založení Islámského státu v Rakousku

Kazatel, salafista, se snaží urychlit dobytí Rakouska a vyzývá k založení Islámského státu na rakouském území a zavedení práva šaría.

Vídeň zavádí nejtvrdší opatření v EU proti azylantům v Rakousku. Musí odevzdat mobil a...

Rakúsky minister vnútra Herbert Kickl zo strany FPÖ vypracoval návrh zákona, ktorý je v azylovej politike v rámci EÚ absolútne novum. Rakúska vláda tento zákon schválila v stredu.

Dopisy z Vídně: Vídeň, město, které už patří jim, migrantům!

Vídeň se stává pro normální občany neobyvatelnou. Určitě aspoň některé její čtvrti. Právě ty, kde bydlely dříve generace Vídeňáků, kteří po válce vybudovali z rozbombardovaných ulic a domů zase to dřívější krásné město.

Rakouská šéfka MZV: „Dobře, že Rusko vojensky intervenovalo v Sýrii!“

Za pomocí represivních opatření se Západu a zejména Spojeným státům nepodařilo oslabit ruský ropný průmysl, uvedla v rozhovoru pro Kurier nová rakouská ministryně zahraničí Karine Kneisslová.

Oblíbené články

Sedm potravin, které škodí vašemu srdci

Abychom chránili svá srdce, měli bychom z jídelníčku vyloučit potraviny s vysokým obsahem cholesterolu, nepřehánět to se solením a vyhýbat se tučnému masu. To je snad již všeobecně přijímaný fakt. Někdy je však snadnější si něco jen přečíst, ale už těžší to uvést do běžného života. Každopádně na nedostatek informací si rozhodně nemůžeme stěžovat.