Tagy Polsko

Štítek: Polsko

Ukáží nám to i naše média? 100 000 vlastenců ve Varšavě, videa z dnešního...

Především ve Varšavě se dnes konal tradiční každoroční pochod polských vlastenců pod názvem Marsz niepodległości. Také letos měl vysokou účast, která se odhaduje na 100 000 lidí.

Vnucování migratů státem bude znamenat konec EU, varuje polský prezident Andrzej Duda

Nástojčivosť Bruselu pri prikazovaní štátom EÚ prijať migrantov z tretieho sveta môže viesť k rozpadu únie, varoval poľský prezident Andrzej Duda.

Oznámení od vrcholových eurokratů: “Patriotické Polsko „je pro EU větší hrozbou než Brexit“!”

Vrcholná eurokratka obvinila Polsko, že „abdikovalo“ na svoji vůdčí roli ve Střední Evropě, když se odmítlo sklonit před požadavky EU na migrační kvóty a ohledně své vnitřní justiční reformy, přičemž varovala, že tato země teď pro tento blok představuje větší existenční hrozbu než Brexit.

Za 30 let bude Rusko v troskách a Polsko novým leadrem, tvrdí americký politolog

Jako rajská hudba musely znít polským rusofobně naladěným posluchačům prognózy amerického politologa George Friedmana, který v budoucnu očekává zásadní změny světových mocností.
EU

Šéf Evropské rady: Polsko se připravuje na odchod z EU!

Začíná se hroutit domeček z karet?

Oblíbené články

Vladimír Čermák: “V Rusku žijí nejen Rusové, ale i nám nepřátelské...

Zpráva distribuovaná z ČTK odvolávající se na oficiální kanál ruského ministerstva obrany Zvezda z 21. 11. 2017, tedy těsně před návštěvou M. Zemana v Rusku, nadzvedla asi hodně našinců. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Vladimír Čermák.