Tagy Nemocnice

štítek: Nemocnice

Šílený: Rakouské nemocnice sužovány imigrantským násilím

Rakouské polikliniky a nemocnice, zejména v silně zaimigrované zemské části Vídeň, si čím dál více stěžují na imigrantské násilí a hrubiánskost.

USA porazili Islamský stát, syrský režim zbombardoval dvě nemocnice, použil chemické zbraně a ruský...

Dva dni po tom, čo sme informovali o zostrelení ruského lietadla a boji ruského pilota s teroristami do posledného náboja, si udalosť všimli aj mainstreamové médiá. Spôsob, akým o incidente informovala RTVS, však už naberá prvky grotesky.

Česká pacientka zemřela, když na ní při vyšetření spadl rentgen

Pri vyšetrení v Masarykovej nemocnici v českom meste Ústí nad Labem zomrela dnes pacientka po tom, ako na ňu spadol kus röntgenu. Nešťastie potvrdila hovorkyňa ústeckej polície Veronika Hyšplerová.

Šikanované židovské devče z Paříže skončilo v nemocnici, rodině přišli domů náboje

Zo školy v centre Paríža museli previezť do nemocnice 10-ročnú dievčinu po tom, čo sa stala obeťou šikanovania. Židovku jej spolužiaci niekoľko dní ponižovali slovne, tento týždeň ju napadli aj fyzicky.

Americká armáda a její bombový útok na nemocnici v Kunduzu

Americká armáda, respektive členové, jenž se podíleli na této akci, jsou podezřelí z úmyslného útoku na pracovníky nemocnice v Afghánském Kunduzu. K zničení nemocnice došlo už v minulém měsíci, ale teprve dnes se charitativní...

Těžce nemocná holčička: Chci umřít

Přesně tato slova šokovala rodiče malé pětileté holčičky, která je těžce nemocná a odmítá další léčbu. Julianna Snow trpí podle doktorů dědičnou chorobou označovanou jako Charcot-Marie-tooth syndrom. Tato choroba napadá motorický nervový systém a...

Oblíbené články

Experti z Technické univerzity v Liberci zpracují studii rozvoje Ralska

Podoba území, které dříve bylo součástí vojenského újezdu, vzejde z územní studie, kterou pro Liberecký kraj vypracuje řešitelský tým pod záštitou Technické univerzity v Liberci (TUL).