Tagy Nebezpečí

Štítek: Nebezpečí

Erdogan vystříhá Američany: “Budou umírat Američani a né Turci!”

Portál Svpressa venuje turecko-americkým treniciam a problémom vo vzájomných vzťahov, pričom si všíma poslednú návštevu Tillersona v Turecku, Kuvajte, Jordánsku, Egypte a Libanone.

Space.com: USA samy mění vesmír na bojiště, ale obviňují Rusko a Čínu

Ředitel programů „Secure World Fundation“ Brian Weeden je přesvědčen, že USA do určité míry odpovídají za militarizace vesmíru, když tento týden z toho americká rozvědka obvinila Rusko a Čínu, uvedl Space.com.

Hrozí, že americké letadla v Sýrii se brzo stanou ligitimním cílem pro sýrijské vojenské...

Portál topcor vysvetľuje, prečo Rusko nepripustí, aby Američania cez nastrčených Kurdov ovládali bohaté ropné polia na východnom brehu Sýrie.

Žerty končí. Hrozí bojový střet Rusů a Američanů?

Portál Naspravdi publikoval materiál ruského experta Jurija Podoljaka (Yurasumy), ktorý reaguje na posledné diania v Sýrii.

Pokud dojde k další válce, tak to může být v Polsku

Mnoho vojáků NATO a na Ukrajině varuje, že Moskva se připravuje na válku - skutečnou válku. Dokonce i vojenské scénáře běloruské armády směřují k válce.

Rusko USA: U Krymu vás uvítají ruské stíhačky a ne ukrajinští spojenci!

Manévry ruského Su-27 vůči americkému EP-3 Aries byly „standardní, naprosto legální a naprosto bezpečné", prohlásilo ruské ministerstvo obrany a doporučilo Pentagnu nelétat k ruským hranicím.

V Pentagonu řekli, jakou válku plánují s Ruskem a Čínou!

Zástupce předsedy náčelníků generálního štábu generál letectva USA, „druhá osoba v Pentagonu" Paul Selva, řekl, jaké mohou být války USA s Ruskem a Čínou, napsal Defense News.

Americká obrana není schopna odrazit jaderný útok Ruska!

Pozemní systém protiraketové obrany není schopen odrazit masivní jaderný útok ze strany potenciálních protivníků - Ruska, Číny, Severní Koreje nebo Íránu.

Německá ministryně má lék na agresivitu imigrantů: Ještě více imigrantů!

Po brutální vraždě patnáctileté Němky, která se v Kandelu stala obětí afgánského uprchlíka, položili poslanci Alternativy pro Německo (AfD) otázku ministryni pro rodinu, seniory, ženy a mládež (sic!) Katarině Barleyové, co udělat v Německu na ochranu žen před násilím ze strany imigrantů. Její odpověď vyvolala smích.

Švédské námořnictvo bojovalo o přístav s ruským oligarchou

Švédská armáda připravila dohodu o zpětném odkupu podmořské základny Foresund (Fårösund) v severní části ostrova Gotland, kterou opustila v roce 2000 po snížení rozpočtu ministerstva obrany.