Tagy Mír

Štítek: Mír

Pokud dojde k další válce, tak to může být v Polsku

Mnoho vojáků NATO a na Ukrajině varuje, že Moskva se připravuje na válku - skutečnou válku. Dokonce i vojenské scénáře běloruské armády směřují k válce.

Severní Korea: “Válce se vyhýbat určitě nebudeme!”

Severní Korea neusiluje o válku, ale nebude se jí vyhýbat, prohlásil představitel severokorejského ministerstva zahraničních věcí ve vysílání Korean Central News Agency (KCNA).

Ukrajinský poslanec Andrej Bileckij: “Obsadíme Rusko zevnitř a zahájíme válku!”

Ukrajina musí čekat na správnou chvíli a zaútočit na Rusko, které bude předtím oslabeno zevnitř, prohlásil poslanec Nejvyšší rady Andrej Bileckij na zpravodajském kanálu NewsOne.

Kimova nejvyšší vyslankyně na tajném setkání v Moskvě. Učinila KLDR zoufalou nabídku?

Severní Korea údajně učinila zoufalou nabídku, aby zabránila válce s USA, na tajném setkání se zástupci USA v Rusku, píše Daily Star.

Rusko obvinilo Spojené státy ze sabotáže v Sýrii!

Asi šest set radikálů proniklo do deeskalační jižní oblasti ze zóny ovládané Spojených států, prohlásil mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov.

Merkelová chce lepší vztahy s Ruskem: Evropský mír je pouze s Ruskem

Merkelová chce lepší vztahy mezi Evropskou unií a NATO a Ruskem.

Oblíbené články

Holandský europoslanec de Graaff tvrdě: “Oběti zneužívání, vražd a znásilnění jsou...

Jaroslav Paška, poslanec NR SR za SNS, na svojom facebookovom profile uverejnil video s vyjadreniami holandského europoslanca na januárovej schôdzi Európskeho parlamentu v Štrasburgu, počas ktorej Marcel de Graaff obvinil komisiu s napomáhania islamizácie EÚ