Tagy Média

Štítek: Média

Washington zradil Moskvu, ale hlavní média to odmítla napsat!

The New York Times a mnoho dalších předních amerických médií neřekla ani slovo o nedávno zveřejněné informaci potvrzující, že Washington lhal, když slíbil Moskvě, že „ani o píď“ nedojde k rozšiřování NATO na východ.

Co dělají média, aby informovala o řešení krizových situací? Mlčí!

Poslední listopadovou středu se v Míčovně Pražského hradu konala celostátní odborná konference BEZPEČNOST – PODMÍNKA SVOBODY A PROSPERITY. V jejím úvodním bloku promluvil i bývalý generální ředitel HZS ČR Miroslav Štěpán.

Oliver Stone: “Západní média odmítají psát pravdu o Rusku!”

Americký filmový režisér Oliver Stone v rozhovoru pro francouzský list Le Figaro odhalil podrobnosti o dialogu s Vladimirem Putinem.

Německý ministr Gabriel o nebezpečném mediálním konfliktu mezi USA a Ruskem

Německý ministr zahraničí Sigmar Gabriel zkritizoval konflikt mezi Ruskou federací a Spojenými státy americkými ohledně pracovních podmínek médií a krizi důvěry mezi hlavními geopolitickými hráči.

Trump vyzval senátní výbor, aby se zabýval „lživými médii” v USA!

Donald Trump vyzval senátní výbor pro zpravodajské služby, vedoucí vyšetřování tzv. ruského vlivu na americké prezidentské volby, nehledat nepřátele vně, ale zabýval se americkými médii, která se šíří falešné zprávy.
Trump

Trump: Většina médií informuje falešně a téměř vždy negativně

„Mainstreamová média odmítají hovořit o mnoha našich úspěších."

Téměř dvě třetiny Američanů si myslí: Hlavní média lžou!

Průzkum byl proveden telefonicky během prvního týdne v březnu, doplnily noviny.

Média ve Spojených státech: Prezident Donald Trump prohrál

Média hovoří o neúspěšném "zákazu muslimů."

Masakr motorovou pilou! Německá média reagují na prohru Merkelové

Úspěšná AfD získala 20,8 procenta hlasů.

Consortiumnews: Pokrytectví amerických médií vede svět k zničení!

Hlavní americká média manipulují se čtenáři, nebo prostě lžou o téměř všech důležitých otázkách mezinárodního významu, poukazuje novinář Robert Parry v článku pro Consortiumnews. Novináři přijali za standard své práce pokrytectví a zkreslování, což může...

Oblíbené články

Historka s Novičokem je dalším podvodem ve stylu irácké ZHN

Již v r. 2016 dr. Robin Black, šéf detekční laboratoře v jediném britském zařízení na chemické zbraně v Porton Down, bývalý kolega dr. Davida Kellyho, uveřejnil v mimořádně prestižním vědeckém časopise, že důkazy o existenci Novičoku jsou nedostatečné a jeho složení neznámé.