Tagy Donald Trump

štítek: Donald Trump

Duch Brzezinského formuje eurasijskou geopolitiku Washingtonu

Jednou z nejnápadnějších charakteristik skutečně skvělého Trumpova prezidentování do dnešního dne je to, jak dokonale se vývoj současné politiky, pomineme-li záměrné kouřové tweety a skandál, řídí základní strategií geopolitiky Washingtonu, datující se minimálně od r. 1992. Je tomu tak i v případě posledního nešťastného a silně ilegálního jednostranného rozhodnutí odstoupit od íránské jaderné dohody. Je tomu tak i v případě neúnavné studenoválečnické démonizace Ruska a zavádění zákeřných nových sankcí. A je tomu tak i v případě vynořující se obchodní války, kterou Trumpova vláda zahájila s Čínskou lidovou republikou.

El Periódico: Pistolník Donald Trump přiblížil svět jaderné válce!

Americký vůdce se chová jako na Divokém západě a chce vnutit světu systém, podle kterého „nejsou přátelé, ale pouze nepřátelé a přisluhovači, žádná politika, jen hrozby“.

Bývalý ukrajinský voják: Kyjev používal chemické zbraně, pane Trumpe!

Bývalý ukrajinský voják Alexander Medinskij, který se podílel na operaci ATO v Donbasu, nahrál video zprávu Donaldu Trumpovi, v níž promluvil o použití chemických zbraní Kyjevem v zóně konfliktu.

Trump: Kvůli migrantům nesplní Německo své závazky vůči NATO

78 miliard euro od německých daňových poplatníků putuje pro teroristy, zločince a ekonomické uprchlíky, píše se v článku SKB News.
Trump

Trump: Země NATO musí vynaložit 4% HDP na obranu!

Americký prezident Donald Trump uvedl, že země NATO musí vynaložit 4% HDP na obranu a ne 2% coby současná orientace aliance do budoucnosti.
Trump

Několik Trumpových lží, které mají ospravedlnit další válku

Americký prezident Donald Trump v souvislosti s ohlášením odstoupení USA od smlouvy s Íránem JCPOA (Společného komplexního akčního plánu a omezujících opatření) uvedl ve svém projevu řadu důvodů, které prý tento krok ospravedlňují.

KĽDR nemá záujem o summit, ak budú USA klásť jednostranné podmienky

Predstaviteľ Severnej Kórey v stredu vyhlásil, že jeho krajina nemá záujem o summit so Spojenými štátmi, ak bude stáť na “jednostranných” požiadavkách, aby sa Pchjongjang vzdal jadrových zbraní. Informovala o tom tlačová agentúra AP.
Donald Trump

Trump k útoku v Paříži: Evropa se musí probudit!

V sobotu večer 21-letý Čečenec Chamzat Azimov za pokřiku „Aláhu akbar!“ bodal v centru Paříže do lidí, než ho policie zastřelila.

CounterPunch: Aby se s Evropou počítalo, musí se postavit Trumpovi!

Snaha Donalda Trumpa skoncovat s jadernou dohodu s Íránem postavila Evropu na postranní čáru a ponížila přední evropské mocnosti, napsal CounterPunch.

Může zabránit válce summit Trump-Putin?

Summit mezi Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem je "nesmírně důležitý" pro zajištění globální stability po rozhodnutí amerického prezidenta o ukončení dohody o jaderných zbraních, je přesvědčen ruský diplomat Sergej Rjabkov.

Oblíbené články

13 nejzdravějších semínek a oříšků

V mnoha kulturách jsou vyhledávanou přísadou do pokrmů, ale oblibu si získali i jako druh příjemného křupání. Řeč je o semínkách a oříšcích. Připravili jsme pro vás seznam nejoblíbenějších ořechů a semen ve smyslu prevence a efektivního boje proti civilizačním chorobám.