Tagy Angela Merkel

Štítek: Angela Merkel

Německé zemské volby v Dolním Sasku neočekávaně prohrála Merkelové CDU

Sociální demokraté vyhráli téměř o pět procent v druhé největší spolkové zemi v Dolním Sasku před CDU Angely Merkelové.

Němci se v Německu se stali menšinou! Alespoň ve Frankfurtu nad Mohanem!

Podle vlivného deníku Frankfurter Allgemeine, poprvé v novodobé historii Frankfurtu nad Mohanem se jeho původní obyvatelé (Němci) se stali menšinou. Pro Němce je tato informace naprostým šokem.

Projev, který otřásl Německem: “Cenzura novin, islám, mlčení o všem.” Od muže, jehož Merkelová...

Na fungování německých veřejnoprávních médií se v krátké době snáší další ostrá kritika. Tentokrát přímo z těch nejvyšších míst v oblasti médií. Velmi politicky nekorektně promluvil šéf největšího evropského vydavatelství novin Axel Springer Mathias Döpfner.

Barovská politička z CSU: “Merkelová a SPD museli být potrestáni!”

Unie a kancléřka Angela Merkelová, stejně jako SPD, byli v německých volbách potrestáni, konstatuje ve svém komentáři k německým volbám ve wochenblatt.de Gloria von Thurn, bývalá poslankyně za CSU.

Merkelová „uprchlická cestovka“ rozdělila Německo a Evropu

To není žádný vtip, ale v den svátku Znovusjednocení Německa v roce 2017 se diskutuje o novém rozdělení Německa od roku 1990. Vážně. Důvodem jsou volební výsledky z 24.září, konkrétně úspěch AfD.

Francouzský prezident Emmanuel Macron odhalil plán o vytvoření federálního superstátu

Německá kancléřka Angela Merkel se s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem dohodla na „zitenzivnění“ partnerství k dotažení Evropské unie k hlubší integraci po Brexitu.

Většina Němců chce návrat vládních pravomocí zpět od EU

Průzkum v Německu ukazuje, že skoro dvě třetiny voličů chtějí, aby Evropská unie vrátila pravomoci národním vládám. Výsledek průzkumu Emnid na1000 oprávněných voličích vydaný dnes německým televizním zpravodajským kanálem N24 ukazuje, že 62 procent respondentů...