Tagy Americký prezident

Štítek: Americký prezident

Trump o Clintonové: “Hillary je největším „lůzrem“ v historii!”

Prezident Spojených států Donald Trump v sobotu označil svoji oponentku ve volbách do roku 2016 Hillary Clintonovou „lůzrem"a vyzval ji, aby znovu kandidovala na post hlavy státu.

Exporadce Clintonové – Trump je ruský agent!

Exporadce Hillary Clinton Adam Parkhomenko obvinil amerického prezidenta Donalda Trumpa, že pracuje pro Moskvu, informoval The Daily Caller v dalším dílu amerického nesmyslného politického thrilleru.

Proč udělaly USA z Ruska nepřítele? Peníze, peníze, peníze!

USA i nadále obviňuji Moskvu z „vměšování“ do prezidentských voleb a už vypadá to docela směšně, napsal pro The Huffington Post jeden z předních světových odborníků z Ichak Kalderon Adizes.

Migranti z Afriky můžou udělat víc pro zlepšení vztahu Rusko-Evropa než dva americký kandidáti...

Mám priateľa v Nemecku. Je členom Valdajského klubu a stretávame sa najmä na zasadnutiach klubu. Jeho príspevky vnášajú do diskusie európsky zorný uhol a zároveň porozumenie pre logiku ruskej argumentácie.

Občanská válka po “Americku” proti prezidentovi Donaldu Trupmovi.

Politika je krutou džunglí jako dosvědčují pseudoliberálové a demokraté v americkém nekonečném tažení proti „provokatérovi“ a prezidentovi Donaldu Trumpovi.

FBI: SSSR vidělo za vraždou J.F. Kennedyho konspiraci víceprezidenta

Sovětské vedení věřilo, že atentát na amerického prezidenta Johna F. Kennedyho v roce 1963 byl spiknutím, a nevylučovalo, že se ho mohl účastnit viceprezident Lyndon Johnson.

Donald Trump vyzval Hillary k prezidentským volbám v roce 2020

Na tweetu prezident řekl: "Nedávno jsem se zeptal, jestli bude Crooked Hillary Clintonová znovu bojovat o post prezidenta v roce 2020? Moje odpověď byla: "Doufám, že ano!"

Utrpení Clintonové: “Za mojí porážku může „skutečný zločinec” Putin!”

Přestože od voleb v USA uplynul téměř rok, je zřejmé že Hillary Clintonová stále trpí a není schopna překonat svoji volební prohru s Donaldem Trumpem.

Trump je podle světového magazínu hrozbou, co by mohla zničit Nový světový řád

Rodinou Rothschildů vlastněný magazín Economist Trumpa označil za „aktuální nebezpečí“ pro „Nový světový řád“ a přiznal, že globalističtí elitáři, kteří jej generace budovali, se „teď obrací v hrobech.“
3. světová válka

Guardian: Trump žene svět do katastrofy – a nikdo se nestará!

„Je samozřejmé, že Bašár Asad je monstrum a řezník."

Oblíbené články

Vladimír Čermák: “V Rusku žijí nejen Rusové, ale i nám nepřátelské...

Zpráva distribuovaná z ČTK odvolávající se na oficiální kanál ruského ministerstva obrany Zvezda z 21. 11. 2017, tedy těsně před návštěvou M. Zemana v Rusku, nadzvedla asi hodně našinců. Píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Vladimír Čermák.