Tagy 3. světová válka

Štítek: 3. světová válka

Pokud dojde k další válce, tak to může být v Polsku

Mnoho vojáků NATO a na Ukrajině varuje, že Moskva se připravuje na válku - skutečnou válku. Dokonce i vojenské scénáře běloruské armády směřují k válce.

Pět míst, kde v roce 2018 může vypuknout III. světová válka!

Svět v příštím roce nebude bezpečnější. Americký profesor Robert Farley, specializující se na vojenskou doktrínu označil oblasti, kde by mohla v roce 2018 začít světová válka.

Rusko má v plánu udělat „poslední zoufalý pokus” jak zabránit třetí světové válce

„V posledním, zoufalém pokusu" o předejití třetí světové válce povede Rusko rozhovory se Severní a Jižní Koreou, napsal The Daily Star.

Trump okomentoval možnost začátku třetí světové války

Donald Trump okomentoval výrok senátora-republikána Boba Corkera o tom, že politika nynějšího amerického předáka může zahnat USA „na cestu k třetí světové válce“. Prezidentovo prohlášení bylo zveřejněno na webu Bílého domu.

Bývalý ministr obrany USA řekl, kvůli čemu může začít jaderná válka

Začátek jaderné války může být vyprovokován lidským faktorem a chybou v Systému varování o raketovém útoku, řekl v pondělí během jubilejního Mezinárodního Lucemburského fóra pro zabránění jaderné katastrofě bývalý ministr obrany USA William Perry.

Trumpovy činy by mohly vést k třetí světové válce!

Americký senátor Bob Corker varoval, že činy amerického prezidenta Donalda Trumpa mohou vést k vypuknutí třetí světové války.

Rusko přesouvá svou flotilu nebezpečných zbraní na hranice se severní Koreou! Proč?

Rusko přesouvá těžké zbraně na hranici se Severní Koreou. Dramatické snímky ukazují obrovský počet vojáků, kteří přijíždějí na hranice KLDR, je to jasná ukázka síly Kremlu.

Je svět na pokraji 3. světové války? Situace v Sýrii přiostřuje

Svět se nachází ve velkém nebezpečí.

Manévry vojsk NATO v Rumunsku oznamují: „Rusové přicházejí!“

Agentúru Pressenza oslovila Russia Today, aby sa vyjadrila k pohybom vojsk NATO v Rumunsku, ktoré nastali po predchádzajúcich manévroch v pobaltských krajinách a Nemecku, keď prechádzali cez Poľsko a Českú republiku, o čom sme...

Likvidace Evropy a příprava na válku v plném proudu?

Do redakce nám přišel zajímavý komentář z jednoho webu. Politici se již ničím netají a přiznávají kolosální konspiraci jakožto konspirační fakt. Volný překlad: Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeier devítistránkový dokument vzniku Evropského...

Oblíbené články

Holandský europoslanec de Graaff tvrdě: “Oběti zneužívání, vražd a znásilnění jsou...

Jaroslav Paška, poslanec NR SR za SNS, na svojom facebookovom profile uverejnil video s vyjadreniami holandského europoslanca na januárovej schôdzi Európskeho parlamentu v Štrasburgu, počas ktorej Marcel de Graaff obvinil komisiu s napomáhania islamizácie EÚ