Rusko v šoku – MOV vyloučil lídry ruského týmu z Olympijských her!

Rozhodnutí MOV vyloučit nejsilnější ruské sportovce, u nichž nikdy nebylo zjištěno, že používají doping zvyšující výkonnost, z pozvaných na olympijské hry, nemá nic společného se sportovní spravedlností.

Obviněním Ruska USA urychlily „nové jaderné závody”!

Washington pohrozil, že začne vyvíjet své vlastní nové zbraně, pokud Moskva „bude i nadále porušovat" smlouvu o likvidaci střel s krátkým a středním doletem.

USA stáhli podporu deklarace OSN o uprchlíkách: “Odporuje naší zvrchovanosti”

pojené štáty nebudú ďalej podporovať deklaráciu OSN zo septembra 2016, ktorá mala prispieť k riešeniu utečeneckých kríz vo svete. Oznámila to americká stála misia pri OSN, ktorej vyhlásenie priniesla v nedeľu agentúra DNA.

V Europě se množí případy, když si pracovnice azylových zařízení sexuálně užívají s neplnoletými...

52-ročná Dánka bola odsúdená na trojmesačný podmienečný trest po tom, čo bola uznaná vinnou zo sexuálneho vzťahu s maloletým žiadateľom o azyl.

Bývalý ministr obrany USA řekl, kvůli čemu může začít jaderná válka

Začátek jaderné války může být vyprovokován lidským faktorem a chybou v Systému varování o raketovém útoku, řekl v pondělí během jubilejního Mezinárodního Lucemburského fóra pro zabránění jaderné katastrofě bývalý ministr obrany USA William Perry.

Americký Senátní výbor hledal tajnou dohodu s Ruskem, ale neobjevil! Říkal Trump pravdu?

Tisková tajemnice Bílého domu Sarah Sandersová vyzvala členy senátního výboru, aby se "zaměřili na jiné věci", poté, co výbor prohlásil, že jeho vyšetřování o možných tajných dohodách mezi Trumpovými spolupracovníky a ruskými úředníky zůstává otevřené.

Google představil sluchátka, která vám v reálném čase přeloží konverzaci až do 40 jazyků

Každý z nás už alespoň jednou ve svém životě použil Google Translator, ačkoliv není vždy přesný. Google se rozhodl v tomto směru posunout dál a představuje nová bezdrátová sluchátka Pixel Buds.

Osmapadesátiletý řidič autobusu se přestal bát a podělil se o své zážitky: “Vozím Araby...

PŘÍBĚH Že prý komu jinému by to měl říct. Tímto krátkým úvodem vpravil do svého osudu naše čtenáře řidič jedné z pravidelných autobusových linek. Linka směřující z Prahy na sever Čech. A odtamtud většina těch, o nichž budeme dnes hovořit, pokračuje do Německa.
Sýrie

Korwin-Mikke: CIA zopakovala v Sýrii irácký scénář

Celá akce připomíná začátek vojenské operace proti Iráku v roce 2003.
NATO

Čtyři lodě NATO vpluly do ukrajinského přístavu

Program návštěvy předpokládá rovněž cvičení v boji o životnost lodí.

Oblíbené články

Mladí vykřikovali „nikdo vám nevěří“ místo „nikdo z nás vám nevěří“

Například jsem slyšel několik mladých lidí vykřikovat heslo „nikdo vám nevěří“ a asi zapomněli doplnit maličkost, text měl přece znít „nikdo z nás vám nevěří“, píše se v komentáři předsedy KSČM Vojtěcha Filipa, který nazval Demonstrace proti volbám? To snad už ne!