V Europě se množí případy, když si pracovnice azylových zařízení sexuálně užívají s neplnoletými...

52-ročná Dánka bola odsúdená na trojmesačný podmienečný trest po tom, čo bola uznaná vinnou zo sexuálneho vzťahu s maloletým žiadateľom o azyl.

Bývalý ministr obrany USA řekl, kvůli čemu může začít jaderná válka

Začátek jaderné války může být vyprovokován lidským faktorem a chybou v Systému varování o raketovém útoku, řekl v pondělí během jubilejního Mezinárodního Lucemburského fóra pro zabránění jaderné katastrofě bývalý ministr obrany USA William Perry.

Americký Senátní výbor hledal tajnou dohodu s Ruskem, ale neobjevil! Říkal Trump pravdu?

Tisková tajemnice Bílého domu Sarah Sandersová vyzvala členy senátního výboru, aby se "zaměřili na jiné věci", poté, co výbor prohlásil, že jeho vyšetřování o možných tajných dohodách mezi Trumpovými spolupracovníky a ruskými úředníky zůstává otevřené.

Google představil sluchátka, která vám v reálném čase přeloží konverzaci až do 40 jazyků

Každý z nás už alespoň jednou ve svém životě použil Google Translator, ačkoliv není vždy přesný. Google se rozhodl v tomto směru posunout dál a představuje nová bezdrátová sluchátka Pixel Buds.

Osmapadesátiletý řidič autobusu se přestal bát a podělil se o své zážitky: “Vozím Araby...

PŘÍBĚH Že prý komu jinému by to měl říct. Tímto krátkým úvodem vpravil do svého osudu naše čtenáře řidič jedné z pravidelných autobusových linek. Linka směřující z Prahy na sever Čech. A odtamtud většina těch, o nichž budeme dnes hovořit, pokračuje do Německa.
Sýrie

Korwin-Mikke: CIA zopakovala v Sýrii irácký scénář

Celá akce připomíná začátek vojenské operace proti Iráku v roce 2003.
NATO

Čtyři lodě NATO vpluly do ukrajinského přístavu

Program návštěvy předpokládá rovněž cvičení v boji o životnost lodí.

Turecko varuje před dalšími sta tisíci uprchlíky

V Iráku se připravuje dobytí Mosulu iráckým vojskem za pomoci amerického letectva. A právě Turecko se obává, že to povede k další uprchlické vlně.

Experti varují v souvislosti s migranty občanskou válkou v Evropě

Část uprchlíků přichází, aby páchala teroristické činy, tvrdí.

Hubble vyfotografoval pozoruhodnout zářící „galaxii“ na Jupiteru

Pomocí výkonného teleskopu Hubble získali astronomové NASA fotografie neuvěřitelně silné záře na Jupiteru, která svým tvarem připomíná celou galaxii, píše The Guardian. Jupiter je největší planeta Sluneční soustavy známá svými výraznými atmosférickými bouřemi, mj. Velkou...

Oblíbené články

Europoslanci schválili týmu EP mandát pro zahájení nových jednání o rozdělování...

Poslanci Európskeho parlamentu (EP) schválili vo štvrtok pomerom hlasov 390:175 (44 sa zdržalo hlasovania) mandát pre rokovací tím EP na začatie rokovaní s ministrami členských štátov o reforme dublinských pravidiel a spravodlivom rozdelení migrantov medzi členské štáty EU.